בלב אחד

הכח לחייך ולשמוח

 דברים גדולים מתחילים במחוות אנושיות קטנות.
כשדוד וייטמן הלך לבקר את קרוב משפחתו בבית החולים לפני כחמש שנים,הוא לא שיער לעצמו שמאותו ביקור מרגש יצמח מפעל חסד אדיר שיביא אור ושמחה לאלפי חולים ובני משפחותיהם.החיים סוחפים אותנו למקומות בלתי צפויים, והביקור הוליד רבים שבאו אחריו. פה קומזיץ מרגש ליד מיטתו של חולה בודד, שם ביקור משמח בביתו של נער סובל, בר מצווה לילד חולה,יום כיף למשפחות, חבר מביא חבר, חיוך מביא חיוך. והכל קורה תוך כדי תנועה, מציאות יוצרת פעילות.

מה אנחנו עושים?

משמחים חולים בבתי החולים

600 המתנדבים שלנו פושטים מידי שבוע על המחלקות השונות בבתי החולים ברחבי הארץ עם כלי נגינה, מתנות לילדים ובעיקר המון אנרגיות שמרימות את מפלס מצב הרוח לגבהים אחרים.

משמחים חולים בבתים פרטיים

חולים במצב קשה המרותקים לביתם זוכים לביקורים מפתיעים מהמתנדבים שלנו, שמגיעים עם כל הציוד והאנרגיות ומרימים קומזיץ סוחף ומרגש סביב למיטתו של החולה.

חוגגים ימי הולדת לילדים חולים

יומולדת זה היום הכי גדול בחוויית החיים של ילד.תשומת הלב, הבלונים, המתנות, העוגה...ממלאים את ליבו הקטן בשמחת חיים ילדותית אמיתית לשנה שלמה.

מארגנים בר מצוות לילדים חולים

ילד חולה שראה רק סבל בשנות חייו המעטות זכאי יותר מכל ילד אחר להניח בצד את הכאב לערב אחד שמוקדש רק בשבילו.אנחנו מארגנים אירועי בר מצווה ברמה הגבוהה ביותר לילדים חולים.

מפיקים אירועים מיוחדים למען הילדים

האירועים של 'בלב אחד' הם שם דבר וגולת הכותרת של הפעילות.במהלך השנה אנחנו מקיימים עשרות אירועים כדי לתת לילדים ולמשפחות פסק זמן מהנה מהמחלה.

מקיימים שבתות נופש לילדים ומשפחותיהם

מדי מספר חודשים אנו מוציאים את כל ילדי הארגון ובני משפחותיהם לשבת נופש ומרגוע בבתי מלון מובילים ברחבי הארץ ומעניקים להם מנוחה אמיתית לגוף ולנפש.

עכשיו ״בלב אחד״

0

ילדים חולים מחייכים כל שנה

בעזרת תרומתך נוכל להעניק לעוד אנשים את הכוח לחייך ולשמוח

מכתבי תודה

רוצים להיות שותפים לעשייה?

בעזרת תרומתך נוכל להעניק לעוד אנשים את הכוח לחייך ולשמוח

השותפים לעשייה שלנו

הצטרפו לניוזלטר שלנו

יצירת קשר

אליעזרוב 6 גוש 80 ירושלים  טלפון: 02-5400403 פקס: 079-5729000 מייל:  office@belev-echad.org

יצירת קשר

אליעזרוב 6 גוש 80 ירושלים  טלפון: 02-5400403 (גם בווטסאפ) פקס:079-5729000 מייל: office@belev-echad.org