בלב אחד

הכוח לחייך ולשמוח

בראשית היה ביקור
דברים גדולים מתחילים במחוות אנושיות קטנות.כשדודי וייטמן הלך לבקר את קרוב משפחתו בבית החולים לפני כחמש שנים,הוא לא שיער לעצמו שמאותו ביקור מרגש יצמח מפעל חסד אדיר שיביא אור ושמחה לאלפי חולים ובני משפחותיהם.


בלב אחד

הכוח לחייך ולשמוח

בראשית היה ביקור. דברים גדולים מתחילים במחוות אנושיות קטנות.
כשדודי וייטמן הלך לבקר את קרוב משפחתו בבית החולים לפני כחמש שנים,
הוא לא שיער לעצמו שמאותו ביקור מרגש יצמח מפעל חסד אדיר שיביא אור ושמחה לאלפי חולים ובני משפחותיהם.


מה אנחנו עושים?


משמחים חולים בבתי החולים

600 המתנדבים שלנו פושטים מידי שבוע על המחלקות השונות בבתי החולים ברחבי הארץ עם כלי נגינה, מתנות לילדים ובעיקר המון אנרגיות שמרימות את מפלס מצב הרוח לגבהים אחרים.

מגיעים לשמח חולים בבתיהם

חולים במצב קשה המרותקים לביתם זוכים לביקורים מפתיעים מהמתנדבים שלנו, שמגיעים עם כל הציוד והאנרגיות ומרימים קומזיץ סוחף ומרגש סביב למיטתו של החולה.

חוגגים ימי הולדת לילדים חולים

יומולדת זה היום הכי גדול בחוויית החיים של ילד.תשומת הלב, הבלונים, המתנות, העוגה...ממלאים את ליבו הקטן בשמחת חיים ילדותית אמיתית לשנה שלמה.


מארגנים בר מצוות לילדים חולים

מארגנים בר מצוות לילדים חולים

ילד חולה שראה רק סבל בשנות חייו המעטות זכאי יותר מכל ילד אחר להניח בצד את הכאב לערב אחד שמוקדש רק בשבילו.אנחנו מארגנים אירועי בר מצווה ברמה הגבוהה ביותר לילדים חולים.

מפיקים אירועים מיוחדים למען הילדים

האירועים של 'בלב אחד' הם שם דבר וגולת הכותרת של הפעילות.במהלך השנה אנחנו מקיימים עשרות אירועים כדי לתת לילדים ולמשפחות פסק זמן מהנה מהמחלה.

מקיימים שבתות נופש לילדים ומשפחותיהם

מדי מספר חודשים אנו מוציאים את כל ילדי הארגון ובני משפחותיהם לשבת נופש ומרגוע בבתי מלון מובילים ברחבי הארץ ומעניקים להם מנוחה אמיתית לגוף ולנפש.

0,0

ילדים חולים מחייכים
מידי שנה בזכות הפעילות שלנומכתבי תודה


 • ברצוני להודות לארגון המיוחד שלכם ״בלב אחד״ שמהרגע להרגע דאגתם לבחורים צעירים ומקסימים לבוא ולרקוד ולשמח את בנינו משה נ״י ביום הבר מצווה שלו. הבחורים היו נמרצים ושמחו את הילד באופן יוצא מן הכלל, אין בפי מילים על השמחה וההרקדה והמיוחדת ששררה שם. ישר כוח גדול. המשיכו לעשות חייל ולשמח כמה שיותר נשמות טהורות בישראל. בהערכה רבה.

  משפחת תהילה
  בני ברק
 • לחברי צוות בלב אחד,רצינו להודות לכם מקרב לב על הפעילות המקסימה שארגנתם ביום חמישי שעבר בפארק ענבה במודיעין. במיוחד היה מוצלח עבורינו כיון שאפשרתם לכל המשפחה להנות יחד ולא רק לבתנו הנכה. ״ כל מי שעוסקים בצורכי ציבור באמונה- ״הקב״ה ישלם שכרכם״ ויוסיף לכם עשרות מונים ואנו מודים לשליחים המתנדבים מזמנם, ממרצם, מכוחם ומכספם כדי לשמח משפחות שמתמודדות עם גידול ילד נכה באופן יומיומי. כל הילדים שלנו ואנחנו איתם, נהננו מאד. ישר כח.

  משפחת בצלאל
  בית אל
 • תודה רבה לכבוד ארגון בלב אחד. בחודש אדר הייתי באירוע בבניני האומה ומאד נהניתי. ממש שימחתם אותי. אני מאד אוהב את הקליפ של בלב אחד
  אני מבקש שתעשו עוד אירועים משמחים ותזמינו גם אותי.
  שרוליק.

  שרוליק פוגל בן 12
  אשדוד
 • לכל העוסקים במלאכת ״בלב אחד״ רצינו להודות לכם על כל הפעילות למען ילדנו. למתנדבים המסורים המהווים סמל ודוגמא לנתינה וסבלנות ואהבת חסד. יה׳ר שיתמלאו כל משאלות ליבכם לטובה. גמר חתימה טובה.

  משפחת סטורץ
  בשם מנחם
 • למארגנים, לתורמים וליששכר. רצינו להודות על פעילות חוויתית במיוחד, בה יכולנו להנות יחד! הכל היה מושלם!!! תודה על הכח לחייך ולשמוח עד המפגש הבא...
  תזכו למצוות ותבורכו משמים!

  משפחת קאופמן
  ירושלים

עזרו לנו לשמח אותם

בעזרת תרומתך נוכל להעניק לעוד אנשים את הכוח לחייך ולשמוח.

עזרו לנו לשמח אותם

בעזרת תרומתך נוכל להעניק לעוד אנשים את הכוח לחייך ולשמוח.

השותפים לעשייה שלנו


וידרמן
קובי הר צבי
רדיו קול חי
SKI
עיריית ירושלים
דביר כהן
%d7%a9%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%9c%d7%95%d7%95%d7%99
בלו
טיפ
חותם ואות
קוקה קולה
logo
יוסי 73
%d7%9c%d7%95%d7%92%d7%95-%d7%99%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa
1
2
אתגר פלוס
אלי בלונים

הצטרפו לניוזלטר

הרשמו עוד היום ותקבלו עדכונים חיים על הנעשה בלב אחד
צלצלו: 02-5400403

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם