בראשית היה ביקור

 דברים גדולים מתחילים במחוות אנושיות קטנות.
כשדוד וייטמן הלך לבקר את קרוב משפחתו בבית החולים לפני כחמש שנים,הוא לא שיער לעצמו שמאותו ביקור מרגש יצמח מפעל חסד אדיר שיביא אור ושמחה לאלפי חולים ובני משפחותיהם.
החיים סוחפים אותנו למקומות בלתי צפויים, והביקור הוליד רבים שבאו אחריו. פה קומזיץ מרגש ליד מיטתו של חולה בודד, שם ביקור משמח בביתו של נער סובל, בר מצווה לילד חולה,יום כיף למשפחות, חבר מביא חבר, חיוך מביא חיוך. והכל קורה תוך כדי תנועה, מציאות יוצרת פעילות.

איפה אנחנו היום?

עם הזמן, העשייה הברוכה קרמה לה אור וגידים ונכנסה תחת מטרייה ממוסדת ומאורגנת ששמה – ‘בלב אחד’. נכון להיום מנויים על שורות הארגון מאות מתנדבים צעירים מלאי אנרגיה וחדורי תחושת שליחות שרוצים רק דבר אחד לראות איך המבע המיוסר על הפנים מפנה את מקומו לחיוך קטן ולו לרגע בודד.

והם מצליחים

נתוני הפעילות השנתיים של העמותה מלמדים על אלפי ביקורים מאירים, עשרות אירועים בהשתתפות אמנים מובילים, בר מצוות לילדים חולים, נופשים לחולים ומשפחותיהם, ימי עיון וכיף ועוד היד נטויה. העשייה צומחת כל הזמן, כמו צמח מטפס שפורח לכל כיוון אפשרי.

העתיד עוד לפנינו

בארגון ‘בלב אחד’ לא שוקטים על השמרים ובימים אלו נשלמות ההכנות להקמת קמפוס ענק שכל כולו יהיה למען הילד החולה והמיוחד 
בקמפוס יוכלו לשהות הילדים ובני משפחותיהם לפני ואחרי טיפול קשה ומייסר בכדי לאגור כוחות להמשך הדרך, וכן יוכלו לשהות הילדים ומשפחותיהם גם באמצע השנה כשאר דרוש להם הפסק זמן להחלפת מעט אוויר מהשגרה הלוחצת והמייסרת. במתחם הענק יזכו המשפחות והילדים לאירוח מלא ברמת מלון עם חמישה כוכבים ובנוסף על כך יתקיימו במתחם פעילויות בריאות רבות ומגוונות למען הילדים הכה זקוקים לכך

רוצים להיות שותפים לעשייה?

בעזרת תרומתך נוכל להעניק לעוד אנשים את הכוח לחייך ולשמוח

הסכמות גדולי ישראל

ר' חיים קניבסקי

האדמו"ר מבאיאן

הר' יקותיאל אבוחצירא

הרה"ר דוד לאו

ידידי הארגון

נתי פרץ
משה וידרמן
דוד יואל כץ
נועם כהן - מייסד
דוד ווייטמאן - יו"ר הארגון

הנהלת הארגון

מנדי גולד
יו"ר USA
משה רוזנר
מנהל כספים
יעקב ארנטרוי
גיוס משאבים
ישראל ברלין
מנהל משרד
לאה פולק - מנהלת פרויקטים לגיוס כספים בחו"ל
יוסי שפיצר
אחראי מרכז
ישכר אינוהרן
מחלקת משפחות
ארי פריד - מנהל פרויקטים לגיוס כספים בארץ
אהרון פלישמן
אחראי מתנדבים
אחראית משחקיה ירושלים

השותפים לעשייה שלנו