קצת עלינו

איך
הכל
התחיל

כשדוד וייטמן הלך לבקר את קרוב משפחתו בבית החולים לפני כעשר שנים, הוא לא שיער לעצמו שמאותו ביקור מרגש יצמח מפעל חסד אדיר, שיביא אור ושמחה לאלפי חולים ובני משפחותיהם.

החיים סוחפים אותנו למקומות בלתי צפויים, והביקור הוליד רבים שבאו אחריו. פה קומזיץ מרגש ליד מיטתו של חולה בודד, שם ביקור משמח בביתו של נער סובל, בר מצווה לילד חולה,יום כיף למשפחות, חבר מביא חבר, חיוך מביא חיוך. והכל קורה תוך כדי תנועה, מציאות יוצרת פעילות.

איפה אנחנו היום?

עם הזמן, העשייה הברוכה קרמה לה אור וגידים ונכנסה תחת מטרייה ממוסדת ומאורגנת ששמה – ‘בלב אחד’. נכון להיום מנויים על שורות הארגון מאות מתנדבים צעירים מלאי אנרגיה וחדורי תחושת שליחות שרוצים רק דבר אחד לראות איך המבע המיוסר על הפנים מפנה את מקומו לחיוך קטן ולו לרגע בודד.

הפעילות המבורכת

נתוני הפעילות השנתיים של העמותה מלמדים על אלפי ביקורים מאירים, עשרות אירועים בהשתתפות אמנים מובילים, 

בר מצוות לילדים חולים, נופשים לחולים ומשפחותיהם, ימי עיון וכיף ועוד היד נטויה. העשייה צומחת כל הזמן, כמו צמח מטפס שפורח לכל כיוון אפשרי.

העתיד עוד לפנינו

בארגון ‘בלב אחד’ לא שוקטים על השמרים ובימים אלו נשלמות ההכנות להקמת קמפוס ענק שכל כולו יהיה למען הילד החולה והמיוחד בקמפוס יוכלו לשהות הילדים ובני משפחותיהם לפני ואחרי טיפול קשה ומייסר בכדי לאגור כוחות להמשך הדרך, וכן יוכלו לשהות הילדים ומשפחותיהם גם באמצע השנה כשאר דרוש להם הפסק זמן להחלפת מעט אוויר מהשגרה הלוחצת והמייסרת. במתחם הענק יזכו המשפחות והילדים לאירוח מלא ברמת מלון עם חמישה כוכבים ובנוסף על כך יתקיימו במתחם פעילויות בריאות רבות ומגוונות למען הילדים הכה זקוקים לכך

יו”ר הארגון - דוד ווייטמאן

ידידי הארגון

נתי פרץ

טום ג'ון אור-פז

דוד יואל כץ

משה וידרמן

נועם כהן

הנהלת הארגון

מנדי גולד
יו"ר USA

משה רוזנר
מנהל כספים

ישכר אינוהרן
מחלקת משפחות

ארי פריד
מנהל פרויקטים לגיוס כספים

יעקב ארנטרוי
גיוס משאבים

ישראל ברלין
מנהל משרד

לאה פולק
מנהלת פרויקטים לגיוס כספים

יוסי שפיצר
אחראי מרכז

אהרון פלישמן
אחראי מתנדבים

אהובה
אחראית משחקיה ירושלים